Koss Headphones KPH8w Headband/On-Ear, 3.5mm (1/8 inch), White,
- TootjadKoss
- Mudel: 192203
- Saadavus: 3
-
16€
Koss Headphones KPH8w Headband/On-Ear, 3.5mm (1/8 inch), White,
| All | |
| Brutokaal | 0.083 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Kandmisviis | Headband/On-Ear |
| Kõrvaklappide tundlikkus | 94 dB |
| Microphone | No |
| Mürasummutus | No |
| Muud funktsioonid | The Koss KPH8 is a lightweight on-ear stereophone with a unique D-Profile ear cup for added comfort. It features a dual entry 4- foot cord. |
| Näivtakistus | 32 |
| Netokaal | 0.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 17 g |
| Plastic (No PET) | 16 g |
| Producer product family | Headphones |
| Producer product name | KPH8w |
| Sagedusvahemik | 80-18.000 Hz |
| Tare weight (kg) | 0.033 kg |
| Toote värv | White |
| Traadita ühendus | No |
| Ühenduse tüüp | 3.5mm (1/8 inch) |
| USB-laadimise pesa | No |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | No |
Sildid: koss headphones kph8w headbandon-ear, 35mm 18 inch, white, 192203, koss, korvaklapid, korvaklapid ja mikrofonid


